Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

O firmie

Jesteśmy członkami Stowarzyszenia Profesjonalistów Rynku Nieruchomościami Polski Centralnej (SPRNPC) zrzeszonego w Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości (FPPRN) oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN)

 

Podstawą działalności firmy PROFIT NIERUCHOMOŚCI s.c. są usługi związane z rynkiem nieruchomości.
Cechuje nas profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, odpowiedzialność, dyskrecja oraz wysoka kultura obsługi.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości rynku nieruchomości pomagamy naszym klientom przebrnąć przez niejednokrotnie zawiłą i trudną drogę, której celem jest nabycie lub zbycie nieruchomości. Najważniejsza dla nas jest satysfakcja Klienta, dążymy do tego by Klienci nas polecali.

Nie ustajemy w wysiłkach w poszukiwaniu idealnej nieruchomości dla naszych klientów. Korzystamy ze wszystkich dostępnych na rynku baz ofert a także aktywnie poszukujemy ich w terenie. Na bieżąco pozyskujemy nowe oferty domów, mieszkań, działek i lokali. Zdjęcia wraz ze szczegółowymi opisami zamieszczamy na naszej stronie internetowej, którą na bieżąco aktualizujemy.

Decydując się na współpracę z Naszym biurem zyskują Państwo większą szansę na sprzedaż/kupno/wynajem swojej nieruchomości a przede wszystkim oszczędzają Państwo swój czas i pieniądze na zamieszczanie ogłoszeń.

Zapraszamy do współpracy oraz  korzystania z naszych usług.

We speak English, please call us at +48 883 200 511

Andżelika Konwaluk i Paweł Ksyta