PFT-GS-3850 Zelów - działka na sprzedaż
Galeria zdjęć
Opis
Kupujcie ziemię, już jej nie produkują mawiał Mark Twain.
Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej w Zelowie.
Działka idealna pod budowę wymarzonego domu lub jako bezpieczna lokata kapitału w czasach wysokiej inflacji oraz jako alternatywa dla rynku akcji, obligacji, wirtualnych walut, gdyż grunty ze swej natury nie bankrutują.
Dostępność terenów pod inwestycje tego typu i to w bliskim sąsiedztwie bo około 1 km od centrum maleje.
Działka znajduje się na terenie na którym obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego są to tereny budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego.
Front działki to około 29,7m a głębokość 27m.
Działka jest nieogrodzona z dostępnymi mediami w ulicy Lubelskiej tj prąd, woda, kanalizacja.
Uwaga! Dane w ofercie mogą odbiegać od stanu faktycznego, mają jedynie charakter informacyjny, oparte są na informacjach uzyskanych od klientów zgłaszających. Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Oferta może być w danym momencie nieaktualna. Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Więcej ofert na naszej stronie
Przed obejrzeniem nieruchomości podpisujemy z Klientem Poszukującym umowę pośrednictwa.
Za usługę pośrednictwa pobieramy wynagrodzenie
Nota prawna
testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Dane agenta
Imię i nazwisko | Paweł Ksyta |
Telefon komórkowy | 600808775 |
Nr licencji | 6794 |
biuro@profitsc.com |
Osoba odpowiedzialna
Nr licencji | 6794 |
Szczegóły oferty
Symbol oferty | PFT-GS-3850 |
Lokalizacja | Zelów |
Przeznaczenie działki | budowlana |
Pow. całkowita [m2] | 800,00 m² |
Cena | 65 000 PLN |
Cena/m2 | 81.25 PLN |
Nieruchomość
Stan prawny | własność |
Ukształtowanie działki | płaska |
Kształt działki | kwadrat |
Ogrodzenie działki | brak |