Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

ZON-GS-83 PETRYKOZY, PETRYKOZY - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

*** Biuro Nieruchomości ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę  pod zabudowę  ***


NOWA CENA !!! PRZYJDŹ I ZOBACZ DZIAŁKĘ NA KTÓREJ MOŻESZ POBUDOWAC SWÓJ DOM I ZAŁOŻYĆ WŁASNE SIEDLISKO

Szukasz działki w fajnym miejscu z pięknym widokiem na ciekawą panoramę ? Ta działka może być Twoja!

Petrykozy   to wieś leżąca w gminie Białaczów , w południowej części powiatu opoczyńskiego, w województwie łódzkim. Obecnie w Petrykozach znajdują się trzy placówki handlowe, tartak, szkoła podstawowa, Ochotnicza Straż Pożarna, ośrodek zdrowia i parafia rzymskokatolicka pod wezwaniem św. Doroty. We wsi znajduje się przystanek kolejowy, do Centrum Końskich  jest 15 km, do Centrum Opoczna - 12 km.

Polecamy Państwu bardzo ładną działkę o powierzchni 7800m2  położoną w Petrykozach Działka posiada numer 252 , i można ją zlokalizować na geoportalu, poniżej IP działki 100701_2.0006.252

Działka płaska w kształcie litery L. Szerokość frontu to ok 24m, co pozwala na szeroki wybór projektów domu. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej asfaltowej.  

Dla osób niezmotoryzowanych są możliwości korzystania z transportu publicznego takiego jak PKP i PKS.


Prezentowana działka położona jest w otoczeniu lasów. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Działka znajduje się w terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zagrodowej jak również w granicach obszaru chronionego krajobrazu.  Przyszłą nieruchomość można wkomponować w otaczającą przyrodę.  Plan miejscowy ustala realizacje nowej zabudowy o maksymalnej wysokości do dwóch kondygnacji w tym poddasze użytkowe, budynki gospodarcze do wysokości jednej kondygnacji , nachylenie połaci dachowej maks. 450 o równym kącie nachylenia, a także jednolita kolorystyka pokrycia dachów dla obiektów kubaturowych na wydzielonej działce , ogrodzenie o maks. wysokości 1,8m. Miejscowy Plan zabezpiecza przyszłych właścicieli przed niechcianymi i uciążliwymi inwestycjami. Działka posiada IV i V klasę ziemi. Na działce znajduje się niska roślinność i samosiejki, które można usunąć wedle potrzeby.  

Media: woda miejska, kanalizacja miejska , prąd- w drodze- 10m od działki

W pobliżu: zabudowa siedliskowa, jednorodzinna

Cena  179.400zł.

Nie czekaj i zadzwoń już dziś aby umówić się na prezentację działki w Petrykozach

Tel. 797-266-444

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE

ZAPRASZAMY!

 W celu uzyskania więcej informacji zapraszam do mojego biura nieruchomości ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości przy ulicy Piotrkowskiej 61a w Opocznie


 

 

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Paweł Ksyta
Telefon komórkowy 600808775
Nr licencji 6794
biuro@profitsc.com

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 22742

Szczegóły oferty

Symbol oferty ZON-GS-83
Lokalizacja PETRYKOZY, PETRYKOZY
Przeznaczenie działki budowlana
Pow. całkowita [m2] 7 800,00 m²
Cena 179 400 PLN
Cena/m2 23.00 PLN

Nieruchomość

Standard
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki litera l
Ogrodzenie działki brak