ABL-DS-6776 Łódź, Bałuty, Julianów - dom na sprzedaż
Cena:
3 850 000 PLN
Galeria zdjęć

Opis
WYJĄTKOWY DOM Z DUSZĄ NA JULIANOWIE W OKOLICY UL. SOWIŃSKIEGOPow. domu 477,28mkw
Pow. działki 2090mkw – w tym pow. ogrodu 1690mkw
Ogrodzenie z piaskowca.
Ścieżki i podjazd wyłożone kostka granitową.
Brama z napędem elektrycznym.
PIĘKNY OGRÓD ZE STARODRZEWIEM
AUTOMATYCZNE NAWADNIANIE.
OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE.
OPIS DOMU:
SCHODY WEJŚCIOWE WYŁOŻONE MARMUREM
PARTER 268mkw
KORYTARZ – na podłodze jasny granit.
HOL /przestronny/16,19mkw - na podłodze granit, na ścianach tapety zwieńczona sztukaterią. Dwuskrzydłowe, eleganckie drzwi prowadzące do salonu.
TOALETA GOŚCINNA - umywalka i toaleta firmy Duravit, granit.
GARDEROBA GOŚCINNA na okrycia wierzchnie.
Na lewo od wejścia znajduje się przejście do strefy prywatnej.
SYPIALNIA - z oknami na front domu z garderobą. Na podłodze parkiet dębowy, sztukaterie i tapety na ścianach
POKÓJ KĄPIELOWY z oknem - ściany i podłogi wyłożone elegancką glazurą i terakotą włoskiej projektantki Laury Biagotti w kolorze ecru z delikatnymi zdobieniami. Na wyposażeniu duża, szklana kabina prysznicowa oraz umywalka wsparta na nodze, toaleta i bidet. Wszystkie sanitariaty w owalnym, oryginalnym kształcie firmy VILLEROY & BOCH. Baterie w stylu retro.
POKÓJ FITNESS - na podłodze dębowy parkiet. Okna z widokiem na ogród na tyłach domu. W chwili obecnej wyposażony w sprzęt do ćwiczeń ATLAS FITNESS KETTLER
SALON 21,43mkw - OTWARTY NA JADALNIĘ Z WYJŚCIEM NA TARAS. Na podłodze dębowy parkiet, na ścianach tapety. Obok znajduje się wejście do pięknej biblioteki. Na podłodze parkiet - akacja. W centralnym punkcie znajduje się kominek wyłożony marmurem. W rogu pomieszczenia znajdują się drewniane robione na zamówienie schody z giętymi, eleganckimi poręczami w oryginalnej formie, które prowadza na I piętro do części rekreacyjnej
KUCHNIA 16,15mkw- na podłodze granit, na ścianie biała glazura w odcieniu ecru. Meble w zabudowie w jasnym kolorze. Część szafek w przeszkleniu z podświetleniem. Pod szafkami halogeny.
Wyposażenie AGD: piekarnik Siemens, parowar Siemens , zmywarka w zabudowie Siemens, lodówka z zamrażarką w zabudowie, płyta grzewcza Siemens, srebrny zlewozmywak.
JADALNIA 20mkw – otwarta na salon.
na PIĘTRO I 162,72mkw prowadzą drewniane schody.
Na podłodze w korytarzu i wszystkich sypialniach parkiet z drewna egzotycznego.
SYPIALNIA I - 2 okna dachowe, gładź na ścianach
SYPIALNIA II - na ścianach gładzie. 2 okna dachowe z roletami wewnętrznymi.
SYPIALNIA III - 3 okna dachowe, tapety.
GABINET Z CZĘŚCIĄ WYPOCZYNKOWĄ I GARDEROBĄ - duże okna standardowe, trzy skrzydłowe z widokiem na ogród. W ścianach znajdują się oryginalne nisze na książki.
POKÓJ KĄPIELOWY - glazura i terakota w odcieniu beżu. Na wyposażeniu owalna wanna wolno stojąca DUKEL z oryginalną armaturą. Szklana kabina z deszczownicą firmy HUPPE oraz wc
GARDEROBA - zabudowana szafkami i regałami.
CZĘŚĆ REKREACYJNA w chwili obecnej ze stołem bilardowym. Na podłodze parkiet - akacja. Ściany ze skosami zwieńczone belkami. Oświetlenie halogenowe
PIWNICA 40mkw - pod częścią domu
Na podłodze terakota we wszystkich pomieszczeniach
KOTŁOWNIA WRAZ Z POMIESZCZENIEM GOSPODARCZYM 14,02mkwmkw - Z PIECEM DWU FUNKCYJNYM VAILANT Z ZASOBNIKIEM NA WODĘ VAILANT. Na wyposażeniu umywalka.
TOALETA - wc
PRALNIA - wanna i kabina natryskowa
GARAŻ 63mkw z wejściem do pomieszczenia gospodarczego 6,76mkw. Na podłodze i ścianach terakota z kratkami odpływowymi. Wrota automatyczne na pilota
Cena ofertowa 3.850.000 zł
Nota prawna
testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Dane agenta
Imię i nazwisko | Paweł Ksyta |
Telefon komórkowy | 600808775 |
Nr licencji | 6794 |
biuro@profitsc.com |
Osoba odpowiedzialna
Nr licencji | 6309 |
Szczegóły oferty
Symbol oferty | ABL-DS-6776 |
Lokalizacja | Łódź, Bałuty, Julianów |
Pow. całkowita [m2] | 477,28 m² |
Liczba pokoi | 11 |
Cena | 3 850 000 PLN |
Cena/m2 | 8066.54 PLN |
Nieruchomość
Garaż | na trzy samochody |
Okna | drewniane |
Powierzchnia działki [m2] | 2 090 m² |
Zagosp. działki | zagospodarowana |
Ukształtowanie działki | płaska |
Kształt działki | prostokąt |
Rodzaj domu | rezydencja |
Podpiwniczenie | częściowo podpiwniczony |
Woda | przepływowy piec gazowy |
Dojazd | asfalt |
Ogrzewanie | C.O. GAZOWE |
Tarasy | taras duży |
Kanalizacja | miejska |
Pomieszczenia
Liczba pokoi | 11 |